logo30

Kam investovat

Jste ostřílený investor nebo spíše začátečník? Nebojíte se rizika a rád vyhledáváte netradiční investiční příležitosti? Nebo jste spíše konzervativní a Vaším cílem je zajistit se na budoucnost? Ať je Vaše odpověď jakákoli, V Consequ pro vás máme to správné investiční řešení.

Horizont Invest

Zabezpečené stáří, koupě nebo oprava nemovitosti, studia vašich dětí? Horizont Invest vám pomůže řešit financování všech zásadních životních situací. Jedná se o investiční program životního cyklu, pomocí kterého vytváříme každému klientovi produkt na míru jeho potřebám. V počátku je silnější zastoupení investic s vyšším výnosem a rizikem. S blížícím se závěrem programu se poměr investic mění ve prospěch konzervativních, jejich investiční riziko a výnos jsou nižší. Tak může docházet k ochraně vložených investic a stabilizaci dosažených výnosů.

Hlavní výhody:
  • Zhodnocování úspor – Dlouhodobé pravidelné investování převážně do rizikových aktiv, zejména v počáteční fázi, zvyšuje potenciál zhodnocení investovaných prostředků.
  • Postupné snižování rizikovosti – Postupné snižování rizikovosti portfolia v posledních letech programu naopak chrání dříve dosažené výnosy a investované prostředky.
  • Reflektování klientových potřeb – Na výběr je z dynamické a vyvážené strategie, které se liší v dynamické složce. Časový horizont lze navrhnout dle Vašich potřeb, průběžně ho upravit a celý program funguje zcela automaticky bez nutnosti zásahů ze strany investora.

Classic Invest

Produkt Classic Invest je ideální pro ty z vás, kteří si sami chcete vybírat jednotlivé podílové fondy a řídit si své investiční portfolio samostatně. Jedná se o smlouvu, prostřednictvím které máte možnost si zvolit z nabídky více než 1 000 fondů naší tzv. fondové platformy.

Hlavní výhody
  •  Investiční fondy společností z celého světa - Mezi nejvýznamnější patří BlackRock, Franklin Templeton, BNP Paribas, Fidelity Investments, Amundi, Generali, NN, Allianz, Schroders a další. Nesmí samozřejmě chybět ani fondy z naší vlastní nabídky Conseq.
  • Portfolio dle vašich představ - Prostřednictvím smlouvy Classic Invest si můžete vytvořit přesně takové portfolio, jaké chcete. Investovat můžete pravidelně  (od 500 Kč/ měsíc) nebo jednorázově (od 10 000 Kč) a fondy můžete také kdykoli přikupovat.  Kromě fondů u nás naleznete také korporátní dluhopisy.
  • Fondová platforma - V naší platformě můžete nejen vyhledávat ty nejlepší investiční příležitosti, ale můžete si vybrat fondy přesně dle vašich požadavků – regionální či sektorového zaměření, investičního stylu, základní měny či dividendové politiky.

Prohlédněte si naši kompletní nabídku produktů na stánkách www.conseq.cz:

Active Invest

Active Invest jsou otevřené podílové fondy fondů, které umožňují jak jednorázové, tak pravidelné investice. Každý ze tří fondů má svou definovanou investiční strategii – Konzervativní, Vyváženou a Dynamickou. Portfolia fondů aktivně obhospodařuje tým investičních manažerů v závislosti na aktuálním vývoji na finančních trzích.

Hlavní výhody:
  • Aktivní správa – Cílem investičních manažerů je vyhledávat nejlepší fondy a přizpůsobovat složení portfolia aktuálnímu dění na finančních trzích. To vše v rámci definovaných investičních limitů.
  • Široká diverzifikace – Fondy fondů vám umožňují opravdu širokou diverzifikaci a to i při malé investované částce.
  • Daňová optimalizace – Koncept fondu fondů je daňově optimální, protože investor stále drží jeden fond, přestože portfolio tohoto fondu se může dynamicky přizpůsobovat situaci na trzích.

Potřebujete pomoc se sjednáním smlouvy?

Rádi byste se nás ještě na něco zeptali? Nevíte si rady s vyplněním smlouvy? Zanechte nám kontakt.
Zavoláme vám, připravíme spolu návrh smlouvy, který pak jednoduše podepíšete online. Pokud jste z Prahy a preferujete osobní kontakt, domluvíme si schůzku, kde smlouvu podepíšeme.

Preferovaný způsob uzavření smlouvy: