facebook twitter linkedin pinter

Proč Conseq

Nesvěřujte své peníze pochybným projektům s nejistou budoucností. Investování je běh na dlouhou trať a proto je důležité vybrat si toho správného a spolehlivého partnera.

Proč byste do toho měli jít s námi?

26 let na trhu
Na investičním trhu nejsme žádní nováčci. O peníze našich klientů se staráme již od roku 1994. Za tu dobu jsme se stali nejen největším českým nezávislým investičním manažerem, ale dokázali jsme, že investicím opravdu rozumíme.

Více jak 1000 fondů
V naší nabídce podílových fondů si vybere opravdu každý. Kromě podílových fondů nabízíme i korporátní dluhopisy, fondy kvalifikovaných investorů a prostřednictvím penzijní společnosti i účastnické fondy doplňkového penzijního spoření.

Přes 500 000 klientů
Za více než 26 let na trhu jsme získali důvěru více než 500 000 spokojených klientů. Právě důvěra našich klientů je pro nás na prvním místě a vždy se snažíme, abychom ji nezklamali. Jako česká společnost známe dokonale potřeby českých investorů.

Aplikace Můj Conseq
Díky aplikaci Můj Conseq máte o Vašich investicích neustále přehled.

Naše produkty jsou pravidelně oceňovány odbornou porotou v anketě Zlatá koruna. Od roku 2009 jsme v kategoriích Podílové fondy a Penzijní spoření posbírali již 26 ocenění odborné poroty.