logo30

Fond iKonto PRO úroky je vhodný pro každého investora, který hledá investici s minimálním úrokovým rizikem a dobře predikovatelným výnosem. 

Očekávaný výnos 3,9 % *

Výnos se odvíjí od dvoutýdenní reposazby ČNB. Fond investuje především do vkladů a reverzních repooperací.

Investice bez limitů

Investovat můžete od 200 Kč až po milióny. Peníze si vyberete kdykoliv pořebujete a maximálně do 10 dní je máte na účtě.

Alternativa spořicích účtů

Rizikovost fondu je velmi nízká (na úrovni SRI 1). Optimální volba pro zhodnocení jednorázových vkladů.

Sjednejte si iKonto PRO úroky online 

Vyplníte vaše osobní údaje, zodpovíte investiční a AML dotazník a nastavíte částku investice.
Nahrajete dva doklady totožnosti a potvrzení o bankovním účtu vedeném na vaše jméno.
Vše podepíšete pomocí SMS a rovnou můžete poslat vaši první investici.
Kolik chcete jednorázově investovat?

Potřebujete pomoc se sjednáním smlouvy?

Rádi byste se nás ještě na něco zeptali? Nevíte si rady s vyplněním smlouvy? Zanechte nám kontakt.
Zavoláme vám, připravíme spolu návrh smlouvy, který pak jednoduše podepíšete online. Pokud jste z Prahy a preferujete osobní kontakt, domluvíme si schůzku, kde smlouvu podepíšeme.

Preferovaný způsob uzavření smlouvy:

Základní informace o fondu iKonto PRO úroky (CZK)

ISIN:
CZ0008477841
Třída aktiv:
Krátkodobé investice
Vstupní poplatek:
0 % (bez vstupního poplatku)
Dokumenty ke stažení:
Prospekt (statut) fondu
Sdělení klíčových informací - KID
Více o fondu na www.conseq.cz
Před rozhodnutím investovat do podílového fondu by měl potenciální investor věnovat pozornost sdělení klíčových informací a statutu (prospektu) fondu. Údaje o minulých kursech a výnosech prezentované v reklamních materiálech nelze považovat za indikátor budoucího vývoje. Hodnota investice do podílových fondů může s časem jak stoupat, tak i klesat a Conseq Investment Management, a.s., ani jiná osoba nezaručuje návratnost původně investované částky, nepřebírá odpovědnost za jednání učiněná na základě údajů v tomto dokumentu uvedených a doporučuje investorům konzultovat investiční záměry s odbornými poradci. Další informace, sdělení klíčových informací, kopie statutu (prospektu) fondu a poslední výroční a pololetní zprávy můžete (zdarma) získat v sídle společnosti Conseq Investment Management, a.s., nebo na odkazech vlevo. Reklamní bannery nemohou z objektivních důvodů obsahovat všechny nezbytné informace a prezentované údaje a je proto nutné vyhodnocovat je společně s výše uvedenými zákonnými informacemi, na jejichž základě lze danou investiční službu poptávat.
*Cílem fondu je dosahovat zhodnocení na úrovni dvoutýdenní repo sazby ČNB snížené o 0,85 p. b. (zahrnuje očekávané průběžné náklady fondu ve výši cca 0,5 % p.a. a 5% daň z výnosu na úrovni fondu). Jedná se o očekávaný průběžný výnos během roku, který nezahrnuje jednorázový dopad poplatku do rezolučního fondu ve výši 0,15 %, jenž negativně ovlivní výnos fondu na přelomu kalendářního roku. Při dodržení horizontu 1 roku tak očekávaný výnos dosáhne hodnoty 3,75 % (za předpokladu stability sazeb).